środa, 22 czerwca 2011

hurt w pośpiechu...

od powrotu ze zlotu jestem nieprzytomna ... nie udało mi się odespać, pracuję na pełnych obrotach i powoli się gubię...czy jeszcze czegoś nie miałam zrobić??? O zlocie obiecuję napisać...jak myśli zbiorę ;-)
W poniedziałek ruszyło wyzwanie w AA u Scrapujących Polek, wytyczne podała Kamilcia:
zadanie polega na wykonaniu ramki bądź obrazka o tematyce morskiej/marynistycznej. Jako bazy użyjcie do wyboru:podkładki pod piwo lub patyczków do lodów, albo tacki/talerzyka papierowego. NIE MOŻNA wykorzystać gotowej ramki na zdjęcie do wykonania pracy. Dodatkowo praca w kolorach z palety biały(kremowy)/czerwony/granat(błękit)
Ja na bazie tacki zrobiłam obrazek z z shaker-boxem kryjącym skarby znalezione na plaży.


A w tzw. międzyczasie powstawały kartki
A teraz zmykam na ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO...moja córka kończy III klasę, mój syn przedszkolną czterolatkową grupę, a no i moi uczniowie gimnazjum...potrzebuję chyba roztroić się ;-)


5 komentarzy:

 1. Pięĸne prace!! Obrazek wakacyjny - achh - aż bije z niego moim wypoczynkiem na Mazurach, którego doczekać się nie mogę, i jak tylko patrzę na Twój obrazek to myślę "już niedługo" :-P, fantastyczna letnia praca!

  Ale tym co mnie rozłożyło na łopatki jest kartka (zgaduję że na 25 urodziny) z asem - rewelacyjna!!

  No i te pamiątki Chrztu - mega delikatne, subtelne, tak jak mi się właśnie Chrzest św. kojarzy - wspaniałe wykonanie!

  I czego nie widziałam Cię na zlocie??!! Po Krakowie miałam Cię uściskać na kolejnym spotkaniu a i tym razem mi się nie udało :-(. Ale ja i tak twierdzę że 7 godzin to stanowczo za maaaaaało :-).
  Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Same śliczności, na które aż miło popatrzeć od rana :) Kartka na 25te urodziny jest genialna! A możesz mi zdradzić czy te gołąbki, to stempel i jeśli tak to jaki, czy wydruk? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna każda kartka, bez wyjątku ;)
  zapraszam Cię na moje candy (:

  OdpowiedzUsuń
 4. <Świetne prace! Rewelacyjnie sprostałaś wyzwaniu, kartka "25" świetna dla faceta. Przede mną stworzenie takiej i mam wielką zagwozdkę :) Pozostałe kartki równie urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z asem cudowna!i to z keep calm rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń