piątek, 29 lipca 2011

scrapowanie...

...nie jestem zbyt biegła w robieniu LO, ale wprawa podobno czyni mistrza i rzeczywiście coś w tym jest bo powoli tworzenie na dużym formacie sprawia mi ogromną frajdę :-)Dzisiaj przygotowałam piątkowe wyzwanie na Scrapujących Polkach :-)
Wymyśliłam mapkę, nasza kochana Viol opracowała ją w programie graficznym i zapraszam Was do wykonania wg niej scrapa/LO :-)
Pełna dowolność w stylu, technikach, kolorach Waszych prac. Jedyny warunek to użycie mapki w taki sposób, by zachowała ona swój główny zarys i kształt. Można ją odwracać, używać jej lustrzanego odbicia itp.
Mój scrap (z ukochanym zdjęciem)Mapka wygląda tak:No i chyba nie muszę pisać, że sprawicie mi ogromną radość jeśli przyłączycie się do wyzwania :-)

7 komentarzy:

 1. Fajna mapka, ładnie to wszystko zagrało na scrapie! Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny jest Twój scrap, bardzo fajnie dobrałaś sobie kolorystykę, a zdjęcie rzeczywiście jest cudowne!! Bardzo mam ochotę zrobić scrapa wg mapki, bo tego jeszcze nie próbowałam, ale nie wiem czy znajdę czas...Ale jak się nie wyrobię, to najwyżej zachowam sobie mapkę na później :D

  OdpowiedzUsuń
 3. aj jakie słodkie zdjęcie..

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny scrap i słodziutkie zdjęcie! Nie obiecuję, ale postaram się przyłączyć :)) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem niesamowicie wzruszona, że to zdjęcie jest dla Ciebie ukochanym! I że staje sie katalizatorem do tak pięknych skrapów :) Nadajesz sens temu co robię :D Ale chyba czas porobić Wam jakieś nowe zdjecia? ;-)

  OdpowiedzUsuń